Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Kinesiotaping pro těhotné ženy a po porodu

Kinesiotaping je v současné době velmi využíván ve sportu, při fyzioterapii, pediatrii, nebo v gynekologii a porodnictví.

Kinesiotaping (taping) využívá aplikace elastických pásek, při nichž dochází k podpoře svalů, kloubů, cévního a lymfatického systému, kůže, facií, snížení bolesti a otoků, dále snížení svalové únavy. Tejpovací páska podporuje oslabená místa, kterému tím ulevuje, rovná do správné polohy a do doby uzdravení částečně nahrazuje funkci oslabené či poškozené partie.

 

Velmi účinný je taping při:

Doba aplikace je závislá na indikaci, obecně se ponechává po dobu až 7 dnů. Při časově náročnějších problémech se aplikace opakuje do ustoupení problémů.

V případě zájmu, nás neváhejte kontaktovat telefonicky, nebo emailem, viz záložka kontakt.

 

 

E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.