Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Baby masáže

...vhodné pro maminky po porodu již s miminkem :-). Již během těhotenství je každé miminko přirozeně masírované v bříšku. A to díky působení plodové vody, dale pohybem našeho těla a vnitřními orgány. Pokud začneme baby masáže praktikovat již po příchodu děťátka na svět, připomeneme mu období, které vnímalo jako součást svého přirozeného prenatálního vývoje.

Základem baby masáže je láskyplný dotyk a vlídné slovo maminky. U miminka se navozuje pocit bezpečí a jistoty, většinou se spokojeně usmívá a masáž je mu velmi příjemná. Díky baby masážím se rozvíjí pozitivní vztah matka-dítě, dochází ke vzájemnému propojení.

 

V rámci baby masáží Vám ráda předvedu:

Během nácviku masáže Vašeho děťátka se dozvíte jednoduše co Vás zajímá ještě dále z této problematiky, např. Kdy a kde je nejvhodnější miminko masírovat.

Co si s sebou přinést?: Pohodlné oblečení, ponožky, přebalovací potřeby pro miminko, nepromokavou podložku a olejíček vhodný pro baby masáže, případně oblíbenou hračku pro miminko.

Hodinu baby masáží Vašeho miminka můžete absolvovat vždy v rámci konečné fáze yogy po porodu, rozvrh naleznete zde. V případě zájmu o individuální baby masáž mne neváhejte kontaktovat viz záložka kontakt.

E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.