Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Bachovy esence pro období těhotenství, porodu, šestinedělí a péče o miminko

Plánování kolem nového dítěte představuje vždy spoustu práce. Je toho potřeba hodně nakoupit i zařídit. Ve spěchu je snadné zapomenout na to,abychom se také pořádně postarali o nejdůležitější lidi v životě našeho miminka - o nás samotné.

Péče o sebe sama je v době, kdy se naše tělo mění a děťátko roste, velmi důležitá. Je normální, že se cítíme občas unavené nebo jen mrzuté. Většinou to překonáme a pokračujeme. Někdy ale potřebujeme trochu pomoci.

Ve 20. a 30.letech minulého století objevil uznávaný homeopat a bakteriolog Dr. Edward Bach způsob, jak si takovou pomoc poskytnout - kompletní systém 38 květových esencí, které nám dokážou pomoci znovu objevit naši pozitivní stránku. Esence Dr.Bacha nám pomohou prožívat zdravé emoce. Ať nás potká cokoli - úzkost, sklíčenost, nejistota - řešení najdeme v originálních květových esencích Dr.Bacha.

Před porodem

V jakých případech nám mohou originální Bachovy květové essence během těhotenství pomoci?

Během porodu

Všechny si představujeme ideálně richly, bezbolestný porod - ať do vody nebo v tiché místnosti s klasickou hudbou v pozadí. Je přeci jen pohodlné a uklidňující být připravena na všechno, tak si s sebou vezměte Originální Bachovy květové esence. Poskytnou Vám v těchto chvílích neocenitelnou podporu.

Nad všechny ostatní je ovšem jedna esence, která v těchto chvílích přichází ke slovu a také dochází uznání: Krizová esence – Rescue remedy . Krizová esence je směsí esencí, speciálně vybraných tak, aby pomáhaly při obvyklých krizových stavech. Obsahuje pět Originálních Bachových květových esencí na šokové stavy, pocity úzkosti, rozrušení, ztráty kontroly či slabosti a mdlob, takže je pro Vás ideálním řešením, když se máte odebrat do předporodní místnosti.

První dny po porodu maminky a miminka

Gratulujeme ! Nyní jste se stala maminkou ! Mělo by to být krásné období a obvykle také je. Ale jak už to tak chodí, život někdy přináší komplikace. Ať Vás potká cokoli, pamatujte si, že Originální Bachovy květové esence jsou způsob, jak si pomoci.

Kojení je obzvláště důležitým tématem pro mnohé novopečené maminky. Některé matky nejsou schopné kojit a je velmi důležité, aby žádný problém nezůstal v tomto ohledu nevyřešen a nevrhal stín na toto krásné období s Vaším miminkem. Pokud se v tomto směru cítíte nešťastná, je nejlehčí kontaktovat terapeuta pro radu ohledně vhodné essence.

Pokud kojíte, bude pro Vás možná velkou pomocí Rescue krém - Krizový krém na rozbolavělé a popraskané bradavky. Krém obsahuje jednu esenci navíc. Krizový krém je fantastickým způsobem, jak si poskytnout pomoc formou zevního použití.

Poradna Bachových esencí Vám nabízí možnost konzultovat Váš stav primo v Mama Baby Studiu.

Neváhejte nás kontaktovat tel.č. 604 561 932. Děkujeme.

E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.