Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Těhotenský fitness trénink

Připravili jsme pro Vás novou sportovní aktivitu v těhotenství. Pokud pro nastávající maminku nejsou dostačující body and mind lekce (např.gravid yoga nebo prenatal pilates), můžeme Vám doporučit Těhotenský fitness trénink. A to pod dohledem fitness trenérky v posilovně. Tato aktivita Vám může pomoci odstranit či zčásti snížit svalové dysbalance, které jsou spojené s přestavbou těla v těhotenství. Nejčastěji bojujeme s bolestmi zad, které jsou vyvolány posunem těžiště těla gravidní ženy a samozřejmě vzrůstající hmotností miminka v bříšku.

Pod dohledem trenérky se dozvíte nejenom základní zásady cvičení pro těhotné, ale i různá doporučení, čemu by jste se měla vyhnout apod.. Těhotenský trénink je zaměřen především na aktivitu s nižší intenzitou a zátěží. Mezi doporučovaná cvičení patří kompenzační metody jako je např. posilování mezilopatkových svalů a jelikož v těhotenství dochází ke zkrácování prsních svalů, tak i jejich protažení. Fitness program pro těhotné ženy zakončujeme celkovým protažením těla a relaxační částí. 

S těhotnou ženou vedeme takovýto fitness trénink, jen tehdy, když je zdravotně způsobilá, bez komplikací či rizik v těhotenství, ideálně má potvrzení od svého ošetřující gynekologa o prospěšnosti cvičení ve svém jiném stavu.

V případě dotazů či zájmu o fitness trénink v těhotenství nás kontaktujte prosím na eva@mamababystudio.cz nebo +420 604 561 932

 

Těšíme se na nové fitness-těhu-cvičenky:)

 

 

E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.