Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

SEMINÁŘE víkendové 2021

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE (hormonální jóga) dle Dinah Rodrigues se Šárkou Pávovou, certifikovanou lektorkou HJT pro ženy a Radkou Exnar, certifikovanou lektorkou HJT pro ženy, HJT pro muže a HJT pro prevenci a léčbu diabetu.

KDE: MAMA BABY STUDIO s.r.o., Ovenecká 363/30, Praha 7 (přízemí, zvonek Mama Baby Studio)
KDY: pátek + sobota nebo sobota + neděle
CENA: 2800,- Kč/osoba

PŘIHLÁŠKY a bližší informace:

Šárka Pávová www.joga-sarka.cz , Radka Exnar www.radkaexnar.com

 

Termíny víkendových seminářů 2021

11.12.+12.12 (pá 17 - 21 h + so 9 - 16 h) Hormonální jóga pro ŽENY (dále jen Hj) s Šárkou Pávovou

15.1 + 16.1. Hj ženy  (pá 17 - 21 h + so 9 - 16 h), lektorka Šárka Pávová

22.-23.1. Hj ženy (pá 17 - 21 + so 9 - 16 h) lektorka Radka Exnar

12.2. + 13.2. . Hj ženy (pá 17 - 21 h + so 9 - 16 h), lektorka Šárka Pávová

26.-27.2. Hj ženy (pá 17 - 21 + so 9 - 16 h) lektorka Radka Exnar

28.2. Hj muži (ne 9 - 17 h) jednodenní intenzivní kurz, lektorka Radka Exnar

12.3. + 13.3. Hj ženy  (pá 17 - 21 h + so 9 - 16 h), lektorka Šárka Pávová

21.3. Hj ženy (ne 9-18 h) jednodenní intenzivní kurz, lektorka Radka Exnar

9.-10.4. Hj ženy (pá 17 - 21 + so 9 - 16 h), lektorka Radka Exnar

11.4. Hj (nejen) pro diabetiky (ne 9-18) jednodenní intenzivní kurz, lektorka Radka Exnar

16.4. + 17.4. Hj ženy  (pá 17 - 21 h + so 9 - 16 h), lektorka Šárka Pávová

7.-8.5. Hj ženy (pá 17 - 21 + so 9 - 16 h), lektorka Radka Exnar

9.5. Opakovací workshopy Hj (ženy/muži) - celý den, časově bude upřesněno na jaře, lektorka Radka Exnar

14.5. + 15.5. Hj ženy  (pá 17 - 21 h + so 9 - 16 h), lektorka Šárka Pávová

11.6. + 12.6. Hj ženy  (pá 17 - 21 h + so 9 - 16 h), lektorka Šárka Pávová

 

Hormonální jógová terapie (HJT) je terapeutická metoda, která pomáhá přirozeným způsobem reaktivovat a harmonizovat hormonální systém a eliminovat stres. Sestavy, které vytvořila brazilská psycholožka a jógová terapeutka Dinah Rodrigues, jsou celkem tři. Sestava pro ženy, pro muže a pro diabetiky. Sestavy tvoří cviky vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií.

HJT celkově podporuje plodnost, pomáhá posilovat imunitní systém a omlazuje tělo. 

Seminář HJT je určen pro ženy a muže všech věkových kategorií, které řeší problémy spojené s hormonální nerovnováhou a stresem. 

Sestava HJT pro ŽENY je preventivně doporučena ženám již od 35 let v důsledku začínajícího poklesu ženských hormonů. Sestava obsahuje speciální cviky zaměřené především na reaktivaci vaječníků, hypofýzy, štítné žlázy a nadledvinek. Pravidelné cvičení reaktivuje produkci hormonů a harmonizuje je, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy (předčasné menopauzy), podporuje libido, zvyšuje plodnost, pomáhá při premenstruačním syndromu (PMS), bolestivé, silné nebo nepravidelné menstruaci, cystách na vaječnících (PCO), při snížené funkci štítné žlázy (hypofunkce), pomáhá také při akné, migrénách, při inkontinenci, při úzkostech, depresích, proti stresu a mnoho dalších problémů způsobených hormonální disbalancí.

Sestava HJT pro MUŽE je také nazývána hormonální jóga proti stresu a andropause. Sestava je vhodná pro muže, kteří se chtějí cítit výborně nejen fyzicky, ale také psychicky, chtějí být ve formě či řeší problémy spojené s nízkou hladinou hormonů. Pravidelné cvičení reaktivuje hormonální produkci endokrinních žláz: varlata, štítná žláza, hypofýza a nadledvinky a pomáhá proti stresu, migrénách, snižuje funkci štítné žlázy, zvyšuje libido a plodnost, je prevencí problémů s prostatou, při úzkostech a depresích a další. Sestava se doporučuje všem mužům po 45 letech jako prevence. Doporučuje se také stresovaným mužům a všem mužům s příznaky nízkých hladin hormonů.

Sestava HJT pro DIABETES je výborná nejen pro diabetiky, ale také jako prevence pro ty, kteří mají diabetes v rodině a chtěli by propuknutí této nemoci předejít. Sestavu cviků pomáhá při léčbě diabetu typu 1. i 2., snižuje hladinu cukru, blahodárně působí na slinivku, slezinu a játra. Dále působí také na pohlavní žlázy (zvýšení libida, plodnost), nadledvinky a štítnou žlázu. Pravidelným cvičením také posílíte či přímo nastartujete svůj imunitní systém.

Během semináře se naučíte sestavu cviků, které pak můžete cvičit doma. Materiály s popisem jednotlivých cviků obdržíte na semináři zdarma. Cviky jsou jednoduché a můžou je cvičit ženy a muži, kteří nemají předchozí zkušenosti s jógou. 

Vice o HJT, kdy je vhodné cvičit a jaké jsou kontraindikace, naleznete na stránkách lektorky Šárky Pávové www.joga-sarka.cz nebo Radky Exnar www.radkaexnaryoga.com/cz 

E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.