Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2019...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

SEMINÁŘE víkendové

Seminář Hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues pátek +sobota

 

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE PRO ŽENY dle Dinah Rodrigues s certifikovanou lektorkou Šárkou Pávovou nebo Radkou Exnar. ROZPIS VIZ NÍŽE…

 

KDE: MAMA BABY STUDIO s.r.o., Ovenecká 363/30, Praha7 (přízemí), zvonek Mama Baby Studio s.r.o.

 KDY: pátek + sobota

 CENA: 2800,- Kč/osoba

 PŘIHLÁŠKY: Bližší informace a přihlášení na www.joga-sarka.cz nebo www.yogaforjoy.de/joga-cz/

 

1. – 2. listopadu 2019, seminář Hormonální jógové terapie pro ženy s Radkou Exnar

15. - 16. listopadu 2019, seminář Hormonální jógové terapie pro ženy s Šárkou Pávovou

6. – 7. prosince 2019, seminář Hormonální jógové terapie pro ženy s Radkou Exnar

13. - 14. prosinec 2019, seminář Hormonální jógové terapie pro ženy s Šárkou Pávovou

 

Hormonální jógová terapie (HJT) je terapeutická metoda pro ženy (přírodní cesta), kterou tvoří sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou a stresem. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá ženám jakéhokoli věku při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost.

 Sestava HJT celkově podporuje plodnost, pomáhá posilovat imunitní systém a omlazuje tělo a je preventivně doporučena ženám již od 35 let v důsledku začínajícího poklesu ženských hormonů. Seminář HJT je určen pro ženy všech věkových kategorií, které řeší problémy spojené s hormonální nerovnováhou jako je menopauza a projevy s ní spojené, předčasná menopauza, polycystické vaječníky, problémy s otěhotněním a menstruací, premenstruační syndrom, snížená činnost štítné žlázy a mnoho dalších problémů způsobených hormonální disbalancí.

 Během semináře se naučíte sestavu cviků, které pak můžete cvičit doma. Cviky jsou jednoduché a můžou je cvičit i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou. Vice o HJT, kdy je vhodné cvičit a jaké jsou kontraindikace naleznete na stránkách lektorky paní Šárky Pávové nebo Radky Exnar- certifikované lektorky HJT pro ženy dle Dinah Rodrigues

 

Bližší informace a přihlášení na www.joga-sarka.cz nebo www.yogaforjoy.de/joga-cz/

E-shop
Facebook

E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.