Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2017...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
U Studánky 32
(vchod z ulice Ovenecká)
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Psychoterapie v těhotenství, před (po) porodu nebo v životě každé ženy

terapeut: Mgr. et Bc. Petra Ann Kovarcikova

Období těhotenství a mateřství je dynamické a plné změn. Ovlivňuje nejen nás, ale celé naše okolí. Můžeme se cítit  zaskočeni samotným faktem, že jsme těhotné, můžeme se cítit zaskočeni  emocemi, se kterými si nevíme rady. Podpůrná psychoterapie pomáhá se zorientovat v tom, co se odehrává v nás, v našich vztazích a objevit naše zdroje, ze kterých můžeme čerpat sílu a stabilitu. Psychoterapie je vhodná i pro ženy, které již nějakou zkušenost s těhotenstvím a porodem mají, ale cítí, že se jim nedaří svoje zážitky zpracovat a jsou pro ně překážkou v dalším těhotenství nebo vyvolávají obavy s blížícím se porodem.

V případě zajmu o konzultaci v Mama Baby Studiu se přímo prosím objednávejte u terapeutky a PA Mgr. et Bc. Petry Ann Kovarcikove +420 602 884 688

Cena terapie: 600 Kč/ 50 min

E-shop

Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.

"Jsem zastáncem přirozeného těhotenství, porodu a to za podpory především produktů, které na tomto e-shopu nabízíme"
- Mgr. et Bc.Eva Smrkovsky,RPA registrovaná porodní asistentka