Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Doprovod a péče o ženu při porodu vaginální cestou

Nastávající mamince nabízím péči v průběhu těhotenství (cvičení, psychoprofylaktická příprava nastávajícího páru, konzultace, masáže aj.), pohotovost před i po termínu porodu, neomezenou časově péči během porodu ve zdravotnickém zařízení, a to od jeho samotného počátku, až do období po porodu, dle potřeb rodičky.

Součástí této péče je po příjezdu z porodnice s ženou domluvena tzv. poporodní návštěvní služba v domácím prostředí maminky a miminka.

 

Péči o nastávající maminku poskytuji pouze na porodním sále v Podolí:

pozn.: nedoprovázím ženy k porodu doma!

Součástí péče je zajištění jak mamince, tak partnerovi podpory emocionální i fyzické a to jak před porodem, tak v jeho průběhu a následně po porodu. Před blížícím se termínem porodu s Vámi porodní asistentka projedná potřebné informace, které se týkají jakéhokoliv Vašeho přání.

Vzhledem k velkému zájmu o tuto péči mne prosím kontaktujte co nejdříve v ranném stadiu těhotenství na tel.č. 604 561 932 nebo eva@mababystudio.cz

Možnosti pečovat o nastávající maminky jsou omezené! Pečuji max. o 1-2 nastávající maminky měsíčně.

 

Děkuji za pochopení.

porodní asistentka Eva Smrkovsky, Mama Baby Studio

Příprava k porodu, rozhovor s privátní porodní asistentkou. Tatínek u porodu? Co Vám porod usnadní?

Zajímá Vás jak se připravit na porod? Mít tatínka u porodu? Ano či ne? Jaký je rozdíl mezi dulou a porodní asistentkou? V čem Vám může porodní asistentka pomoci? To vše jsme probrali s porodní asistentkou Mgr.Evou Smrkovsky...

E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.