Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Online coaching s porodní asistentkou v těhotenství a po porodu, nebo-li tzv. the Midwife Coach

Online coaching je jednou z velmi efektivních forem trénování, kterou využívá čím dál více klientek – těhotných žen a maminek po porodu.

Výhodou online coaching je, že žádná vzdálenost pro klientku a jejího coache není překážkou. Ať už jste velmi časově vytížené, jste na dovolené nebo nejste často v ČR je pro Vás tento druh péče více jak výhodný.

Věříme, že pokud se rozhodnete pro spolupráci s porodní asistentkou Mgr. Evou Smrkovsky po čas celého těhotenství a období po porodu věřte, že dosáhnete v její péči vysněných cílů.

V případě dotazů či zájmu o komplexní péči formou online coachingu nás kontaktujte prosím na eva@mamababystudio.cz nebo +420 604 561 932.

Online coaching nabízí:

Dostatek informací a pozitivní vliv na Vaše tělo v těhotenství a po porodu miminka a zvýšení Vašeho sebebědomí.

Jak komunikujeme a co přinášíme:

 

E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.