Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Kurz TĚHOTENSKÁ MASÁŽ - jak postupovat při těhotenské masáži?

Místo konání: Mama Baby Studio s.r.o., Ovenecká 30, Praha 7

Lektorka: Mgr. et Bc. Eva Smrkovsky, porodní asistentka s desetiletou praxí těhotenských masáží, aromaterapie, relaxačních technik a celostní péče o těhotnou ženu

Termíny a časový harmonogram: aktuální termín naleznete v tabulce na stránce Academy, od 9:00-16:00

Masáže těhotných žen, mají kladný vliv na psychický a fyzický stav budoucích maminek. Blahodárné účinky masáže pomáhají těhotným ženám se lépe vyrovnat se změnami probíhajícími v jejich těle během gravidity, překonávat napětí i únavu. Těhotenská masáž je skvělou přípravou na porod, dochází k uklidnění i při porodu zejména ve spojení s aromaterapií.

Pro koho je kurz určen: vhodný nejen pro maséry, porodní asistentky, studentky porodní asistence, dětské sestry, duly, osobní trenéry, ale i pro širokou laickou veřejnost.

Náplň kurzu:

Co s sebou: prostěradlo a osušku k praktickému nácviku

V ceně kurzu: skripta, drobné občerstvení, certifikát o absolvování kurzu, opatřen kokardou odborné kvality profesní organizace porodních asistentek.

Cena kurzu: 3200 Kč/osoba

Jak se můžete přihlásit: telefonicky na +420 604 561 932 nebo na emailu eva@mamababystudio.cz. Více informací případně o tomto kurzu Vám poskytne Eva Smrkovsky na uvedeném tel. čísle či mailu. Kapacita kurzu je omezena a probíhá za určitých hygienických opatření. Je vyžadován test PCR, antigen nebo certifikát o očkování. Děkujeme za pochopení.

Odborná garance: kurz je ukončen certifikátem a je mu udělena odborná garance ČKPA.

E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.