Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2018...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
U Studánky 32
(vchod z ulice Ovenecká)
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

ODBORNÝ WORKSHOP - KINEZIOTAPING PRO PORODNÍ ASISTENTKY A DĚTSKÉ SESTRY

Termín: připravuje se

Čas: 9:00 - 12:00, přestávka na oběd (12-13), 13:00 – 16:00

Adresa: Praha

Lektorka: Mgr. et Bc. Eva Smrkovsky, porodní asistentka

Tento praktický kurz je zaměřen na získání dovedností potřebných k aplikaci kineziotapingu u žen těhotných, po porodu, v rámci péči o matku a dítě a v laktačním poradenství.

 

Dozvíte se:

Témata:

Úvod a praktický nácvik tejpování v období těhotenství a přípravy k porodu (příprava k porodu, korekce postury v těhotenství i po porodu, bolesti bederní páteře a hrudníku, podpora bránice a dýchání, bolesti krční páteře, trapézů, ramene, podpora mezilopatkových svalů, otoky DK v těhotenství, problematika SI kloubu, bolesti kyčelního kloubu, předčasné stahy dělohy, pokles nožní klenby, podpora svešeného těhotenského bříška („ břišní pás"), péče o diastázu v graviditě)

Úvod a praktický nácvik tejpování v období šestinedělí (péče o ženu po porodu vaginální cestou, péče o ženu po porodu SC, péče o diastázu po porodu, menstruační bolesti) a při laktačním poradenství a péči o dítě (městnání mateřského mléka (dale MM), podpora tvorby MM, mastitis, lymfatická aplikace Mamma, podpora karpáního tunelu u matky, baby kolika, plochonoží

 

Co s sebou:

poznámkové potřeby, pohodlné oblečení (prosím počítejte s tím, že je možné, že si budete odkládat do prádla, kvůli praktickému nácviku na těle) přezutí, ostré nůžky, desinfekci ve spreji a vatové tampónky.

 

Jak se můžete přihlásit:

Kapacita je omezena!

Platbu zašlete nejpozději do 3.5.2018.

 

Případné dotazy a připomínky můžete zaslat na eva@mamababystudio.cz nebo volejte +420 604 561 932

 

Děkujeme!

E-shop
Facebook

E-shop

VSTUP DO ESHOPU ZDE

Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.

"Jsem zastáncem přirozeného těhotenství, porodu a to za podpory především produktů, které na tomto e-shopu nabízíme"
- Mgr. et Bc.Eva Smrkovsky,RPA registrovaná porodní asistentka