Laktační poradkyně

Jestli-že se Vám z nějakého důvodu nedaří rozběhnout kojení (např. technika kojení, problémy s prsy, ragády na bradavkách a krvácení, vpáčené bradavky, bolestivá a nalitá prsa apod.), jsme připravené Vám pomoci.

Hot-line: +420 604 561 932

Kalendář kurzů

Doporučujeme tyto přednášky navštěvovat od 27.-28. týdne těhotenství ženy.

Aktuální termíny skupinových kurzu předporodní přípravy určené pro těhotné ženy bez partnerů v roce 2020...čtěte dále

Kontakt

MAMA BABY STUDIO
Mgr.Eva Smrkovsky
Ovenecká 363/30
Praha 7 - Bubeneč, 170 00

zvonek u hlavních vchodových dveří – MAMA BABY STUDIO
Telefon: +420 604 561 932
E-mail: eva@mamababystudio.cz

Péče o ženu při porodu císařským řezem

Z důvodu Koronaviru, a to v souvislosti s mimořádným opatřením přijatým Hygienickou stanicí hlavního města Prahy, jsem přerušila možnosti a to do odvolání doprovázet a pečovat o nastávající maminky v době porodu v porodnici! Ostatní péči v těhotenství a po porodu nadále poskytuji bez omezení! Kdykoliv mne kontaktujte.
Děkuji za pochopení.
porodní asistentka Eva Smrkovsky, Mama Baby Studio

Nastávající maminky primárně doprovázím k přirozenému porodu, někdy se stává, že miminko si naplánuje cestu císařským řezem :). Nebo se stane, že ze zdravotních důvodů ženy či děťátka je doporučeno vedení porodu sekcí. I porod císařským řezem se dá klidně prožít. Jsem porodní asistentka a velmi ráda se stanu Vaší průvodkyní při porodu miminka na svět operativním způsobem. Pokusíme se o to, aby byl pro Vás pěkným zážitkem, jak pro Vás, tak i pro Vaše miminko. 
 

Během několikati setkání, před samotným porodem císařským řezem Vás informuji:

S porody císařským řezem mám zkušenosti, díky praxi externí porodní asistentky přímo v porodnici i jako soukromé působící. Ráda Vám citlivě pomohu, poradím.

Jsem porodní asistentka, ale k porodnici nejsem vázána zádnou pracovní smlouvou. Moje péče o Vás ma charakter podpůrný, informativní a zdravotnický personál mne eviduje jako Vaši doprovázející osobu.

Pro podrobnější informace volejte nebo pište: 604 561 932 nebo   eva@mamababystudio.cz

 
E-shop
Facebook


E-shopVSTUP DO ESHOPU ZDE


Na našem e-shopu naleznete přírodní aroma produkty Mama Baby Remedies, pečující o pokožku a tělo v těhotenství a období po porodu maminek a dětí. Každý výrobek Mama Baby Remedies byl odborně vyvinut pod dohledem porodní asistentky a vyroben za účasti magistra v lékárně.

Pro podporu žen v prenatální a postnatální fázi doporučujeme shlédnout i ucelenou řadu čajových přírodních směsí Mama Baby Tea.